Apie mane

Mano misija

Labas! Aš, Lolita Verdi, astropsichologė, numerologė, regresologė, koučerė, psichologė, metodo Raktas sertifikuota trenerė.

Visada domėjausi žmogaus galimybėmis, norėjau surasti atsakymus į klausimus: kas aš esu, kodėl atėjau į šį pasaulį, ar įmanoma pakeisti savo likimą, o gal viskas yra iš anksto nulemta ir nekintama? Ar galima pakeisti save ir savo gyvenimo liniją? Norėdama rasti atsakymus į šiuos klausimus, atskleisti priežasties ir pasekmės ryšius, turėjau rimtai krimsti žmogaus psichologijos mokslus. O vėliau studijuoti numerologiją ir pasinerti į astrologijos paslapčių gelmes. Būtent tada gavau atsakymą į klausimą apie savo gyvenimo misiją: aš ieškojau atsakymų, bet atradau save. Dabar galiu padėti kitiems suprasti save bei sužinoti apie Visatos dėsnius, apie karmos įtaką.

Mano kelias prasidėjo nuo noro studijuoti psichologiją, bet galiausiai apsigyniau verslo vadybos magistro laipsnį. Ilgą laiką dirbau personalo skyriaus vadove tarptautinėje įmonėje. Rinkdamasi kandidatus į įvairias pareigas, visada rėmiausi asmens gimimo datos skaitine analize ir šis būdas niekada nenuvylė. Todėl metodai, kuriuos naudoju konsultacijos metu, buvo patikrinti ir išbandyti daugeliui žmonių.

 

Lygiagrečiai ieškojau atsakymų į man rūpimus klausimus ir dalyvavau daugybėje seminarų, mokymų apie saviugdą, perskaičiau daugybę knygų apie psichologiją, savęs pažinimą ir konsultavausi su įvairiais specialistais. 2012 metais Maskvoje mokiausi pas metodo „Raktas“ autorių Hasajų Alijevą, gavau trenerio diplomą. O grįžusi į Lietuvą pradėjau vesti seminarus, mokiau žmones, kaip lengvai ir greitai galima susidoroti su stresu, išmokti medituoti ir išgirsti savo Sielos balsą.

Šiandien, kalbėdama apie save, galiu pasakyti, kad esu ne tik profesionali astrologė, numerologė, psichologė, koučerė, bet ir gyvenimo, Visatos dėsnių ir karmos tyrinėtoja. Matau ir pažįstu ryšius tarp priežasties ir pasekmės.

2015 metais išstudijavau gimimo datos skaitinę analizę (numerologiją) ir pradėjau konsultuoti žmones iš įvairių šalių. 2016 metais baigiau mokymus pagal programą „Vardų, pavardžių ir pavadinimų skaitinė analizė“, kas suteikė man galimybę  sėkmingai parinkti naujagimių vardus ir komercinius pavadinimus. Iki 2018 m. baigiau pusantrų metų trunkančius Vedų astrologijos mokymus trijose skirtingose mokyklose. Rami Bleckto Tarptautinėje akademijoje, Ilonos Abel Vedų astrologijos mokykloje, Indijos Astrologijos mokslų institute. 2020 metais išsipildė mano svajonė: apsigyniau diplominį darbą pagal „Sveikatos psichologijos“ programą  viename Rusijos universitete. Nuo 2020 m. Studijuoju Vertybėmis pagrįstos psichologijos institute.

Visos įgytos žinios leido man susikurti nuosavą informacijos pateikimo sistemą.

Tai universalus požiūris į psichologinių problemų sprendimą, kuris leidžia rasti išeitį iš sunkiausių gyvenimo situacijų.