Asmeninis horoskopas

Asmeninis horoskopas

Individualus horoskopas yra sudaromas vienu egzemplioriumi konkrečiam asmeniui. Kuriant jį, pagrindu imami duomenys apie gimimo vietą ir tikslų gimimo laiką. Naudojantis  horoskopu, aš atskleisiu  Jums  karmines likimo paslaptis, kurias jums lėmė Visata.
šifravimas jums leis:
Suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Išsiaiškinkite, ką reikia sustiprinti ir ką svarbu svarbu tobulinti.
Suprasti, kuri gyvenimo sritis atneš daug laimės, o kurioje srityje turėsite  sunkiau padirbėti, kad pasiektumėte visiškos harmonijos.Sužinoti apie vidinių resursų potencialą ir galimybes.
Suprasti neišsipildžiusius Sielos norus, gimimo priežastį ir karmines užduotis.
Gauti atsakymus į konkrečius klausimus.
Šis horoskopas tiks tiems, kurie jau eina ar nori eiti savęs pažinimo ir tobulėjimo keliu. Remiantis asmeniniu horoskopu, reikia užrašyti misiją, gyvenimo viziją ir nusistatyti ilgalaikius tikslus.

Kaip vyksta konsultacija (etapai)

 1. Susipažįstame per susirašinėjimą, jei situacija to reikalauja, susiskambiname telefonu. Mes nustatome jūsų pagrindinį horoskopo sudarymo motyvą.
 2. Jūs pateikiate išskaičiavimams reikalingus duomenis.
 3. Pavardė, vardas iš gimimo liudijimo. Gimimo data, laikas ir vieta.
 4. Pateikite savo pagrindinius klausimus.
 5. Sumokate už paslaugą.
 6. Aš įtraukiau jus į laukiančiųjų sąrašą (vidutiniškai reikia laukti 4-7 savaites).
 7. Apdoroju duomenis, iššifruoju horoskopo rodiklius.
 8. Konsultavimo metu intuityviai susitelkiu į jus, padarau garso įrašą.
 9. Pateikiu debesyje saugomą įrašą. Be to, jei situacija to reikalauja, papildoma medžiaga darbui.
 1. Klausydamiesi garso įrašo užrašote savo emocines ar kūno reakcijas.  Pasižymėkite tas akimirkas, kurios jums atrodė svarbiausios.
 2. Per 3-4 dienas nuo įrašo išsiuntimo atsakysiu į patikslinančius klausimus.
 3. Jūs turėsite išsisaugojus savo garso įrašus. Remiantis įrašu, jūs parengsite naujų harmoningų savybių ugdymo planą, išsidėliosite žingsnius karminėms užduotims atlikti. Periodiškai klausykitės įrašo ir, jei reikia, užsirašykite veiksmų planą.
 4. Be to, galite užsisakyti sesiją su metaforinėmis kortelėmis, kad pradirbtumėte esmines kylančias emocijas, blokus, sudarytumėte gyvenimo tikslą-misiją, nusistatytumėte tikslus.
Daugiau informacijos
Select an option
Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field
Fill out this field