Vaiko horoskopas

Vaiko horoskopas

Padės atskleisti vaiko prigimtį, charakterį ir užversti kelią tėvų klausimui: „Į ką jis panašus?”
Supažindins su vaiko talentų, stiprybių ir silpnybių pasauliu.  Tai padės tinkamai pasirinkti auklėjimo strategiją, mokyklą ir būrelius.
Atskleis jo gyvenimo užduočių paslaptį.  Turėdami šią informaciją, tėvai galės padėti vaikui jas atskleisti jau vaikystėje.
Leis atsikratyti kaltės jausmo.  Suprasite, kad kai kurios vaiko savybės yra įgimtos ir tai nėra auklėjimo klaidos.  Nors yra tam tikrų niuansų, tėvai yra atsakingi už tai, kurią Sielą jie pakvietė pas save.  Bet apie tai parašysiu atskirą postą.
Leis suvokti, kad į šeimą atėjo Individuali Siela,  turinti savo kelią, talentus, užduotis.
Šis horoskopas jums padės geriau suprasti savo vaiko poreikius, gabumus mokslams, nukreips, kur tikslinga vaiką stiprinti, kuo užsiimti (sportu, muzika ir pan.)
 
Konsultacijų metu stengiuosi perteikti mintį, kad vaikas yra ne mūsų nuosavybė, o Dievo/Visatos dovana.  Jis yra tas, kuris ateina į pasaulį ne kaip tėvu nuosavybė, tačiau tėvai yra kaip jungtis, kuri padeda vaikui ateiti į šį Pasaulį. Tėvai yra tie, kuriems patikėta misija: suteikti galimybę ateiti į šį pasaulį ir vėliau sudaryti palankias sąlygas, kad būtų atskleistos jo geriausios savybės Pasaulio labui.
Norėdami įvykdyti šią užduotį, tėvai turi nuolat tobulėti.  Visų pirma, patariu tėvams sudaryti jų pačių horoskopą.
 
Kada galima sudarinėti horoskopą?
 
Galima nuo gimimo, bet geriau kai vaikui sukanka dveji – treji metai, tačiau su sąlyga, kad mama tinkamai priims ir įsisąmonins ten pateiktą informaciją.
 
Jei mama yra ypač emocionali, labai baiminasi dėl vaiko, horoskopo sudarymą geriau atidėti tolimesniam laikui.  Horoskopas gali būti  interpretuojamas pernelyg emociškai, o gauta informacija gali būti iškraipyta.  Tokia informacija nesuteiks mamai ramybės.  Nerimaujanti mama-neramus vaikas.
Jei tėvai sužinoję apie vaiko muzikinius gabumus vos dvejų metukų sulaukusį mažylį užrašys į visus galimus miesto būrelius… Tuomet patartina verčiau luktelėti ir horoskopą sudaryti vėliau. 
 
Kaip tėvai teisingai gali pasinaudoti gauta informacija?
 
Augdamas vaikas pats parodys, kokia yra jo domėjimosi sritis ir talentai. Gali būti, jog vienas vaikas jau nuo gimimo išreikš savo talentą, o  kito vaiko talentas skleisis palaipsniui metai iš metų. Tėvų užduotis yra ne skubinti įvykius, o stebint ir remiantis įgytomis žiniomis sudaryti palankią aplinką vaiko talentui skleistis.
 
Tai puiki dovana krikštynų proga.

Kaip vyksta konsultacija (etapai)

  1. Susipažįstame per susirašinėjimą, jei situacija to reikalauja, susiskambiname telefonu. Mes nustatome jūsų pagrindinį horoskopo sudarymo motyvą.
  2. Jūs pateikiate išskaičiavimams reikalingus duomenis.

Vaiko pavardė, vardas iš gimimo liudijimo. Gimimo data, laikas ir vieta.

  1. Pateikite savo pagrindinius klausimus.
  2. Sumokate už paslaugą.
  3. Aš įtraukiau jus į laukiančiųjų sąrašą (vidutiniškai reikia laukti 2-3 savaites).
  4. Apdoroju duomenis, iššifruoju horoskopo rodiklius.
  5. Konsultavimo metu intuityviai susitelkiu į jus, padarau garso įrašą.
  6. Pateikiu debesyje saugomą įrašą. Be to, jei situacija to reikalauja, papildoma medžiaga darbui.
  1. Per 3-4 dienas nuo įrašo išsiuntimo atsakysiu į patikslinančius klausimus.
  2. Jūs turėsite išsisaugojus savo garso įrašus. Remiantis įrašu, jūs parengsite vaiko naujų harmoningų savybių ugdymo planą.

Paslaugų kaina priklauso nuo amžiaus

iki 16 m – 60 eur.

Nuo 16m. iki 18m. – 75 eur/

 

Daugiau informacijos
Select an option
Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field
Fill out this field